Karjera

IEŠKOME EKSPORTO VADYBININKO (-ĖS)

Darbo pobūdis:

  • Partnerių paieška EU šalyse (pardavimai per partnerius);
  • Derybų vedimas, pasiūlymų ir sutarčių sudarymas;
  • Ryšių su užsienio partneriais plėtojimas;
  • Įmonės atstovavimas užsienio rinkose, dalyvavimas parodose;
  • Nuolatinė rinkos ir klientų poreikių analizė;
  • Įsitraukimas į įmonės pardavimų ir marketingo strategijos kūrimą;

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis B2B pardavimų, eksporto srityje, ne mažiau kaip 3 metai.
  • Darbo patirtis įvedant paslaugą/produktą į užsienio rinką;
  • Puikūs derybų įgūdžiai, komunikaciniai gebėjimai;
  • Gebėjimas įžvelgti verslo plėtros galimybes;
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu); kitos kalbos – privalumas;
  • Galimybė vykti į komandiruotes;
  • Bendravimo ir kontaktų užmezgimo įgūdžiai;
  • B kategorijos  vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Galimybę save realizuoti tarptautinių pardavimų srityje;
  • Karjeros galimybes pagal Jūsų profesinius tikslus ir motyvaciją;
  • Patrauklų, su darbo rezultatais susijusį atlygį;
  • Jauną, draugišką, iniciatyvų kolektyvą;

IEŠKOME JAVA/SCALA PROGRAMUOTOJO (-OS)

Jei domina ne tik web puslapių programavimas, o programuoti inovatyvias realaus laiko kompleksines sistemas, kuriomis naudojasi didžiosios ir vidutinio dydžio kompanijos , kurioms svarbu patikima sistema, esate patyręs programuotojas, kviečiame prisijungti prie UAB “Inovatyvių procesų sprendimai” programuotojų komandos

  • Programuoti Java, Scala kalbomis back-end ir mažesne apimtimi front-end;
  • Testuoti aplikacijas testinėse aplinkose;
  • Diegti pakeitimus;
  • Aplikacijų palaikymas, atstatymas, kai sutrinka veikimas;
  • Internetinių (web-based) JAVA sistemų projektavimas, programavimas ir testavimas užtikrinant sistemų našumą, saugumą, atsparumą klaidoms ir gerą naudotojų patirtį;
  • Integracijų tarp vidinių ir išorinių sistemų kūrimas bei optimizavimas;
  • Gerųjų programavimo praktikų taikymas;
  • Aktyvus dalyvavimas komandiniame darbe bei dalinimasis patirtimi ir žiniomis;

  • Turite ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį su JAVA;
  • Duomenų bazių PostgreSQL (neekspert.) žinios;
  • WEB aplikacijų, WEB portal, WEB puslapių programavimo žinios;
  • Turite darbo patirties kuriant ir prižiūrint internetines sistemas paremtas JavaEE technologija;
  • Mokate dirbti su Spring karkasu ir API integracijomis;
  • Turite patirties dirbant su kodo versijavimu (GIT) ir moduliniais (unit testing) bei automatiniais testais;
  • Mokate naudotis kodo versijavimo sistemomis (GIT);
  • Turite analitinį mąstymą;
  • Gerai mokate techninę anglų kalbą;
  • Turite verslo procesų analizės ir optimizavimo patirties;
  • Žinote gerąsias programavimo praktikas;
  • Skiriate dėmesį kokybei, pasižymite loginiu mąstymu, esate imlus (-i) naujovėms ir pokyčiams, komunikabilus (-i), pasitikite savimi, norite dalintis žiniomis ir patirtimi;

Privalumai:

  • Patirtis naudojant jQuery;
  • “Web services” naudojimo patirtis (SOAP, REST api);
  • Agile metodologijos žinios bei komandinio darbo Scrum patirtis;
  • UNIX/Linux aplinkos išmanymas;
  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;