Viena inovacija atveria kelius kitoms

Užteko dvejų metų darbo su blaivumo patikros sistema dirbkblaivus.lt, kad pamatyčiau – viena inovacija, vienu inovatyviu sprendimu viskas nesibaigia. Atvirkščiai, pirmoji inovacija iš tikrųjų atveria kelius naujoms inovacijoms.

Mūsų pradžia buvo paprasta: sukūrėme automatizuotą stacionarų blaivumo patikros alkotesterį, pritaikytą reguliariai srautinei darbuotojų patikrai. Bet visada žiūrėjau į priekį ir ieškojau naujų galimybių. Dirbdamas su stipria komanda, jų radau ne vieną. Į priekį mane ir komandą vedė įsitikinimas: gera idėja gimsta iš problemos ir bandymo ją spręsti kitaip – inovatyviai, moderniai ir patogiai klientui. Skatinau komandą gilintis į klientų vidinius procesus, ir tai taip pat suteikė kryptį bei pagrindą kūrybiniams sprendimams realizuoti. Tad pristatę naujovišką Lietuvos rinkai paslaugą, netrukus klientams galėjome pasiūlyti daugiau inovacijų, kuriančių pridėtinę vertę. Ypač malonu gauti atsiliepimus iš klientų net tokiais netikėtais kampais, kaip kad reguliari blaivumo patikra „atvėrė akis“ ne dėl alkoholio, bet kiek laiko dirba darbuotojai, nes atgyvenusios praėjimo kortelės niekaip negalėjo konkuruoti su patikima veidų atpažinimo funkcija, nustatančia tikrąjį išdirbtą darbo laiką. Įdiegus šią modernią sistemą vadovai dažnai likdavo nustebę…

Mano dėmesys visada buvo nukreiptas į naujausias technologijas, kurias norėjau pritaikyti klientams. Stebėdamas santykinai lėtai evoliucionuojančius blaivumo patikros būdus, supratau, kad juos galima praturtinti audringai besivystančiomis IT ir telekomunikacijų technologijomis, sujungiant alkotesterį su kompiuterių debesija, daiktų internetu ir išmaniosiomis paslaugomis. Panašu, kad išsikeltus tikslus pavyko įgyvendinti – sukūrėme ir rinkai pasiūlėme prie specifinių statybos, gamybos, transporto bei logistikos procesų gebančią prisitaikyti blaivumo kontrolės sistemą. Drįstu sakyti, kad sukūrėme unikalų ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio mastu sprendimą – sistemą dirbkblaivus.lt.

Sustoti neketiname. Neabejoju, kad šiuolaikinių išmaniųjų technologijų teikiamos galimybės neišsemiamos, todėl ateinantys metai mums žada dar daugiau iššūkių ir naujų personalo valdymą verslui palengvinančių sprendimų.

Esu dėkingas už Jūsų palaikymą, pagalbą, idėjas ir patarimus, kurie leidžia mums tobulėti.

Darius Didžgalvis

Dirbkime ir diekime inovacijas kartu

Susisiekite